COVID -19 – Jak stawić czoło zagrożeniu i zabezpieczyć siebie i bliskich z DWM?

COVID -19 – Jak stawić czoło zagrożeniu  i zabezpieczyć siebie i bliskich z DWM?

Jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych? Sytuacja związana z epidemią koronawirusa nieustannie się zmienia, a odgórne zalecenia ulegają ciągłym modyfikacjom.

Firma DWM również podejmuje te działania. W naszych sklepach zrobisz bezpieczne zakupy oraz zaopatrzysz się w środki ochrony, tj.: maseczki bawełniane wielokrotnego użytku oraz płyny dezynfekcyjne (w naszej ofercie znajdą Państwo płyn do dezynfekcji również w małych opakowaniach, które można zabrać ze sobą wszędzie w torebce, w kieszeni kurtki lub schowku samochodowym) i środki czystości do gospodarstw domowych.
W najbliższym czasie dodatkowo wprowadzamy do oferty maseczki bawełniane białe wielokrotnego użytku w cenie 1 zł dla naszych klientów, którzy dokonają dowolnego zakupu za minimum 100 zł. Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.
W realizacji wymogów związanych z COVID wspieramy również placówki oświatowe. Z powodzeniem wymieniliśmy w okolicznych przedszkolach i żłobkach pokrycia dywanowe na miękkie wykładziny PVC, które w szybki prosty sposób można wyczyścić i zdezynfekować. Szereg szkół zaopatrujemy także w środki dezynfekcyjne oraz czyszczące.
Coraz częściej słyszymy w środkach masowego przekazu hasło: „e-Polak potrafi!” W dobie Internetu coraz więcej spraw możemy załatwić zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu. Opłacenie rachunków czy załatwienie spraw w urzędzie nie wymaga już wyjścia z domu, tak jak i zrobienie zakupów. Coraz więcej firm przenosi swoją działalność do sieci. Firma DWM te działania podjęła już kilka lat temu. Teraz również udoskonalamy nasz oficjalny sklep internetowy, ciągle powiększając ofertę oferowanych przez nas produktów.
Ta forma zakupów cieszy się coraz większą popularnością; są łatwe, wygodne, a przede wszystkim bezpieczne. Zarówno dla naszego zdrowia, jak i portfela. Dokonując zakupów w rzetelnych i rekomendowanych sklepach i serwisach mamy pewność otrzymania zamówionego towaru oraz prawo do zwrotu.
Działania jakie podejmuje każdy z nas, te małe i duże, mogą skutecznie przyczynić się do stawienia czoła wyzwaniom, jakie stawia przed nami obecna sytuacja. Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych, gdzie zrobisz bezpieczne zakupy w asyście naszego niezawodnego zespołu, a także do sklepu internetowego sklep.dwm24.pl, gdzie swobodnie dokonasz zakupu o dowolnej porze.
Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i naszych najbliższych, pamiętajmy jednak: nie dajmy się zwariować.

- sklepy stacjonarne DWM:
Warka, Senatorska 25,
tel. 510 393 313
Góra Kalwaria, Mariańska 2/1, tel. 789 154 516
Nowe Miasto nad Pilicą,
Warszawska 71, tel. 503 590 798

- sklep internetowy DWM:
https://sklep.dwm24.pl/

- profile społecznościowe DWM:
www.facebook.com/dwm24
www.instagram.com/dwm24.pl

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja