Święto Warki w rytmach disco polo

fot. profil facebookowy zespołu Mig fot. profil facebookowy zespołu Mig

W sobotę, 10 września już po raz 19 odbędzie się Święto Warki. Zapowiada się wielka gala wykonawców muzyki disco polo. Na scenie wystąpią m.in. zespoły Mig oraz After Party.

Organizatorzy tegorocznego Święta Warki postawili na muzykę disco polo. Po sukcesie Święta Kwitnących Jabłoni z Zenkiem Martyniukiem oraz Dni Chynowa z zespołem Piękni i Młodzi, gwiazd disco polo nie może  również zabraknąć w Warce.
- Tegoroczne Święto Warki to będzie gala disco polo – zapowiada Andrzej Zaręba, dyrektor Dworku na Długiej. – Liczymy, że będą się z nami bawić tłumy.

Warto być w Warce, bo nieczęsto zdarza się taka okazja, by tyle gwiazd można było posłuchać w jednym miejscu.
Na wareckiej scenie zaśpiewa m.in. zespół Mig, znany z utworów „Wymarzona”, „Miód malina”, „Nie ma mocnych na Mariolę” oraz „Słodka wariatka”. Utwory rodzeństwa Gwiazdowskich, członków grupy wielokrotnie znajdowały się na pierwszych miejscach list przebojów. Piosenka „Jej dotyk” była hitem lata 2012 roku.
Mieszkańcy Warki i okolic zaśpiewają również „Ona lubi pomarańcze”, „Nie daj życiu się”, „Bujaj się” oraz „Bananowa Agnieszka”, utwory zespołu After Party, który zagości na jeden dzień w Warce. Grupa w przeciągu pięciu lat istnienia nagrała 12 teledysków oraz wydała dwie płyty długogrające.
Przed warecką publicznością wystąpi także młody zespół disco polo, zwycięzca trzeciej edycji programu Disco Star, grupa Eratox z piosenkami m.in. „Będę czekał na ciebie” oraz „Anka Barmanka”.

Ze swoimi utworami zapozna publiczność również zespół InVox, który zadebiutował na scenie muzycznej w 2013 roku. Lider grupy dotarł do półfinału „Must Be The Music” oraz był laureatem „Tak to leciało”.

Docenione w całej Polsce disco polo, które  przeżywa swoją drugą młodość zabrzmi również w Warce.

Paulina Omen - Klepacz

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja