Grójecki SZTOS Barber Shop najlepszym salonem w regionie

Grójecki SZTOS Barber Shop najlepszym salonem w regionie

SZTOS Barber Shop z Grójca z prestiżową nagrodą, którą mogą poszczycić się tylko jedynie najlepsze salony fryzjerskie.

SZTOS Barber Shop cieszy się największym uznaniem wśród klientów w regionie. Sztos zajął pierwsze miejsce w plebiscycie Orły Fryzjerstwa, ogólnopolskim zestawieniu salonów fryzjerskich uzyskując 9,7 na 10 punktów. Tytuł przyznawany jest na podstawie ocen klientów zamieszczonych w internecie. W celu ich zlokalizowania przeszukiwane są wszystkie wzmianki dotyczące salonu, które zarazem zawierają oceny. Wspomniane noty zostają przeliczone do 10 stopniowej skali, a następnie zsumowane. W ten sposób powstaje przejrzyste, a zarazem miarodajne zestawienie obrazujące poziom jakości usług prezentowany przez salony fryzjerskie. Spośród wszystkich salonów wybierane są najlepsze w Polsce, województwach oraz miastach.
Wśród opinii klientów grójeckiego Barber Shopu SZTOS czytamy „Super miejsce, przesympatyczna atmosfera. Broda dokładnie przycięta, tak jak chciałem”, „Miła i sympatyczna obsługa, najlepszy barber w okolicy”, bardzo często klienci wspominają także o profesjonalizmie „Super obsługa, pełen profesjonalizm. Przemili ludzie. Polecam”.
– Cieszymy się, że klienci docenili naszą pracę – mówią Weronika i Paulina barberzy w SZTOS Barber Shop. – Naszym celem było stworzenie klimatycznego miejsca, gdzie mężczyzna będzie mógł się w pełni zrelaksować i wyjść od nas odmieniony.
SZTOS Barber Shop funkcjonuje w mieście od grudnia ubiegłego roku. Przy al. Niepodległości znajdziemy specjalistów od męskich zarostów i fryzur. To przede wszystkim profesjonalny fryzjer, który potrafi zrobić m.in. fryzurę w stylu skin fade czy undercut, pracując na profesjonalnych kosmetykach z najwyższej półki (Uppercut Deluxe, Reuzel, Pan Drwal, ZEW itp.).
Od sierpnia SZTOS Barber Shop wprowadza nową usługę, odsiwianie brody.
Dobrej jakości kosmetyk do brody przeznaczony specjalnie do farbowania zarostu, zagwarantuje równe pokrycie siwych włosów.
SZTOS Barber Shop Grójec został oficjalnym sponsorem Klubu Sportowego Lesznowola.


Al. Niepodległości 3, GRÓJEC
sztosgrojec.booksy.com
facebook.com/sztosgrojec
tel. 514 452 147

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja