Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy gazety „Jabłonka”, Drodzy Wyborcy,

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy gazety „Jabłonka”, Drodzy Wyborcy,

Pragnę z całego serca podziękować Państwu za udział w wyborach do Sejmu i Senatu, za głosy oddane na Prawo i Sprawiedliwość. Szczególne podziękowania kieruję do moich wyborców, a była to imponująca liczba - 70 878 osób z ziemi białobrzeskiej, grójeckiej, kozienickiej i przysuskiej.

Jestem dumny z rekordowej frekwencji na poziomie 61,74% w skali kraju, która pokazuje, że Polska staje się dojrzałą demokracją, a Polacy zaczynają odczuwać, że faktycznie mają wpływ na politykę.
Głosy aż 8 051 931 Polaków przełożyły się na 235 sejmowych mandatów dla Prawa i Sprawiedliwości. Żadna formacja polityczna w wyborach po 1989 roku nie osiągnęła ani tak dużego wyniku procentowego ani głosów liczbowo. Traktujemy to jako wielki sukces, ale przede wszystkim dowód zaufania społecznego. Jest to niewątpliwie również legitymacja do kontynuacji dobrej dla Polski zmiany.
Zarówno na Ziemi Radomskiej jak i w całej Polsce notujemy od lat znaczący wzrost poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości. W 2015 roku na sejmową listę PiS w okręgu radomskim głosowało 47,49% wyborców, natomiast w tegorocznych wyborach parlamentarnych aż 57,92%. Kandydatów z naszej listy wybrało prawie 200 tysięcy osób i dzięki temu będzie Państwa reprezentować w Sejmie RP aż 6 posłów PiS: Marek Suski, Radosław Fogiel, Anna Kwiecień, Andrzej Kosztowniak, Dariusz Bąk i Agnieszka Górska. 
Chciałbym podkreślić, że nie byłoby tak wspaniałego wyniku gdyby nie zaangażowani w kampanię wyborczą członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości, wolontariusze,  członkowie Obwodowych Komisji Wyborczych, mężowie zaufania. W ciągu jednego roku uczestniczyliśmy w aż trzech kampania wyborczych. Jest to duży wysiłek zarówno organizacyjny jak i fizyczny dla osób wspierających Prawo i Sprawiedliwość.
Szanowni Państwo, jako senator ziemi białobrzeskiej, grójeckiej, kozienickiej i przysuskiej deklaruję godną reprezentację interesów wszystkich mieszkańców w parlamencie i konsekwentną pracę na rzecz silnej, zasobnej Polski – Polski dobrobytu. Zapewniam, że będę aktywnie zabiegał, by inicjatywy służące rozwojowi gospodarczemu, kulturalnemu oraz społecznemu w naszym regionie były realizowane. Przed drużyną kontynuującą dobrą zmianę w Polsce jest jeszcze wiele wytężonej pracy, wiele wyzwań, dlatego dziękuję za udzielenie ogromnego poparcia dla posłów i senatorów elektów Prawa i Sprawiedliwości do budowania Polski naszych wspólnych marzeń.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja