DEN z nagrodami

DEN z nagrodami

W dniu 28 października przed obradami Rady Gminy Belsk Duży wójt Władysław Piątkowski wręczył nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym dniu Nagrody Wójta otrzymali nauczycielki Katarzyna Lipińska i Agnieszka Kostrzewa oraz dyrektorzy szkół Teresa Bogdańska i Jacek Witczak.

Podczas ceremonii wójt Władysław Piątkowski potwierdził, iż coroczne nagrody przyznawane są za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, promowanie wśród uczniów pięknych postaw oraz przybliżanie wychowankom świata wartości. Podkreślając, iż mimo tak dużej ilości obowiązków i tak trudnego okresu w życiu szkoły gmina Belsk Duży może się pochwalić nauczycielami i pracownikami szkół zaangażowanymi w pracę na rzecz szkoły i środowiska oraz odpowiedzialnymi za wypełnianie obowiązków.
Nagrodzeni odebrali także życzenia zdrowia, szczęścia o raz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym od Przewodniczącego Rady Gminy Bogusława Sikorskiego oraz dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych Marii Walewskiej-Żółcik.
Urząd Gminy Belsk Duży
E. Tomasiak

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja